Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Aralık 2012 Güncel


Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel alım tarihlerinde bu seferde yanılmadık. Sağlık personel alım tarihlerini bundan tam 11 ay önce Aralık’ta olacağını söylemiştik.  11  ay önceki haberimiz için  tıklayınız

Dediğimiz gibi Sağlık Bakanlığı’da sözleşmeli personel alımlarının aralık ayı içerisinde eczacı ve diş hekimlerinin de içinde bulunacağı 12 bin 752 sağlık personeli alınacağını duyurdu.

Sağlık Bakanlığı’nın Alacağı 12 bin 752 Sağlık Personelinin Branş Dağılımı için Tıklayınız

Detaylar için Medihaber‘i takip etmeye devam edin.
Ayrıca yeni yayınlanan KPSS-2012/2 Tercih Kılavuzuna ulaşmak için buraya tıklayın.

KPSS Hakkında Aklınıza Takılan Sorular ve Cevapları için buraya tıklayın.

MediHaber.net

 

Etiketler:, , , , ,

Son Yorumlar

 1. tıbbısekreter

  sizi takip ediyoruz en kısa zamanda net tarihi alım sayılarını bekliyoruz özellikle tıbbiskreter sayısında müjdeli haberi bekliyoruzz.

 2. yönetimci

  hastahane yönetim ve organizasyon bölümünden neden alım yok ya yeter artık bizden de en azından 50 kadar alım olsun lütfen duyun sesimizi….

  1. yönetimci sağlık

   yeter artık sağlık kurumları işlt. diye bölüm açıp alım yapmıyorsunuz alım yapın alıııım yazık bu insanları duyun biiiiiiizzzzziiii

 3. ahmet

  nerden haberiniz var kesınlıgı nerden bellı ne zamn acıklanacak kı… ben saglık bakanlıgın sıtesınde boyle bır haber goremedım ……???????????????

 4. hakan

  sayın editör alım var ama acaba bu aralık ayındaki alımlarda hastane ismi yazacak mı. yoksa bu kadrolu alımlarda olduğu gibi il bazında genel alım mı olacak.teşekkürler.

 5. eslem

  artık beklemekten bıktık. tıbbi sekreterler olarak boşuna umutlanmayalım. alacakları sayı fazla olmaz. olsada sözleşmeleliler yine tercih yaparlar.

 6. sebahattin

  ya bu nasıl bır durum hayla algılayamadım gitti insanları neden bu kadar hırlapıyorlar eczane hizmetleri/teknikerliği olarak atama istiyoruz yeter artık gidelim illaki prosto mu yapalım ne yani artık okumayalım KEMAL ATATÜRKÜN dediğini söz BÜTÜN ÜMİDİM GENÇLERDEDİR sözü nerede kaldı buradan sesleniyorum lütfen atamamızı verin

 7. hanife

  saglık bakanlıgına biyolog alımı icin basvurular ne zamn nerden basvurulur kadrolar neden acıklanmıyr dis hekimlıgı va eczacılıgın kı acıklanıyorda… bu konuda bilgisi olan varsa beni de bilgilendirebilir mi ?

Yanıtla