KPSS 2013/2 Tercih Robotu Özel Haberler, Soru-Cevap


11 bin 415 kadronun yer aldığı kadroları içeren 2013/2 KPSS Tercih Robotu yayında.

2013/2 KPSS Yerleştirmelerinde tercihte bulunacak adaylar için tercih kadroları yayınlandı.

Adaylara kolaylık sağlaması amacıyla Devlet Personel Başkanlığı tarafından 2013/2 KPSS Tercih Bilgi Sistemi hizmete açıldı. Hizmet bir nevi tercih robotu..

Adaylar sorgulama yaparak kendi öğrenim durumlarına ve özel koşullarına uyan kadro ve pozisyonları bu programlar ile öğrenebilecek ve “DPB Talep No” sunu aldıkları kadro ve pozisyonları 18/11/2013 tarihinde www.osym.gov.tr internet adresinde yayımlanacak olan Tercih Kılavuzundan rahatlıkla bulabileceklerdir.

Bu programlar tercihte bulunacak adaylara yapacakları tercihlerde yardımcı ve bilgilendirmeye yönelik olup, 18/11/2013 tarihinde www.osym.gov.tr internet adresinde yayımlanacak olan 2013/2 KPSS Tercih Kılavuzunu dikkatlice okumaları ve tercihlerini bu Kılavuza göre yapmaları gerekmektedir.

 KPSS 2013/2 Tercih Robotu Tıklayınız

Etiketler:, , ,

Son Yorumlar

  1. rukiye

    merhaba ortaöğretim hemşirelik mezunuyum puanım 75 atanma ihtimalim varmı? doğru tercih nasıl yapmak gerekiyor? yardımcı olabilirmisinz? teşekkürler şimdiden

  2. dernekten

    tercih robotu iyi olmuşta bu dpb talep no yerine osym kurum kodu yazılsa daha güzel olacakmış,tercih bildirirken dpb talep no istenmiyo osym kurum kodu isteniyo sayın editörler ilgilenirseniz seviniriz.teşekkürler

Yanıtla