Somaliye Gönüllü sağlık Personeli Aranıyor

Somali’de kurulacak sahra hastanesinde sağlık personeli görevlendirilecek

Somali’de kurulacak Sağlık bakanlığına bağlı Sahra Hastanesinde 1 ay süre ile uzman hekim, pratisyen hekim, sağlık personeli görevlendirileceği belirtildi.

Somali’de meydana gelen kuraklık nedeniyle, ülkemizce bölgede sunulacak sağlık hizmetleri kapsamında öncelikli olarak, dahiliye, göz, enfeksiyon hastalıkları, çocuk, kadın doğum, cildiye uzmanı olmak üzere, uzman hekim, pratisyen hekim ve yardımcı sağlık personeli görevlendirilecektir.

Görevlendirilmek isteyen uzman hekim, pratisyen hekim ve  sağlık personeli için başvuru formu ektedir. Başvuruda bulunacak personelin başvuru formunu doldurduktan sonra [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir.

Başvuru Formu için tıklayınız

“Somaliye Gönüllü sağlık Personeli Aranıyor” üzerine 9 yorum

  1. ben laboratuvar teknisyeni olarak eğitim araştırma hastanesinde çalışıyorum afrika ülkelerine gönüllü gitmek istiyorum şartları neler öğrenmek istiyorum. görevlendirme yapılarak mı gidiliyor maddi olarak geride kalan ailemin geçimini sağlamak için mevcut durumumdan farklı olarak ne gibi getiri yada götürüsü var bilgi verirseniz sevinirim.

  2. somaliye gönüllü gitmek istiyorum kendim atatürk eğitim araştırma hastanesinde lab teknisyeni olarak çalışmaktayım

  3. mehmet sever isimli kişi anladık çok yardım sever ayağına yatma amacın belli elli kere mesaj atmayın alemi yok alemin akıllısı senmisin git yerinde çalış

  4. bu göreve sadece kamu personellerimi başvurabiliyor yoksa memuriyetle ilişiği olmayanlarda başvurabilirmi görevle ilgili ücret ve detaylar nedir nerden ulaşabiliriz cevap verirseniz sevinirim….

  5. 3 ay ara ile somalideki türk hastanesine personel gidecek merak etmeyin…gittiğiniz takdirde 1-maasınızı alıyorsunuz.2-üç aylık sure içinde 10000 euro hesabına yatıyor .3-yabancı dil ön planda…bildiklerim bu kadar ama sağlam bilgi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir