Kamu Hastaneleri, Kurum İçi Naklen Atama İçin Talep Toplayacak

Türkiye Kamu Hastaneler Kurumu sağlık personeli için kurum içi naklen atama talebi alıyor.

T.C.
SAĞLIK BAKANLIĞI
KURUM İÇİ NAKLEN ATAMA TALEP TOPLAMA FORMU
(SAĞLIK PERSONELİ İÇİN)

Kurum içi naklen atama kuralarında münhal yer belirlemesinde sizden gelen istekleri de değerlendirebilmek üzere talep toplamaktayız.

Bu sistem üzerinden yapacağınız taleplerinizle ilgili hiçbir resmi işlem yapılmayacaktır. Amaç sadece tercihlerinizi öğrenmek ve buna göre kurum ihtiyaçları ile örtüşen tercihlerinizi değerlendirmektir.

“Bugün kurum içi naklen atama kurası yapılsaydı, hangi kurumu tercih ederdiniz?” Sorusuna vereceğiniz cevabı değerlendirmek amacıyla http://sbu.saglik.gov.tr/sbdonemtayintalebi adresinden ulaşarak tercih taleplerinizi yapabileceğiniz bir form hazırladık.

Taleplerinizi yaparken tercih edeceğiniz kurumun ihtiyaçlarını göz önüne almanız talebinizin değerlendirilme ihtimalini artırabilir. Uygun olmayan taleplerin, bizlerin iş yükünü arttıracağını unutmayınız!

Bu talep toplama formu Sağlık Bakanlığı Kurum ve Kuruluşlarında çalışan sağlık personeli içindir. Sağlık Bakanlığında çalışmayan personel bu formla talep yapamayacaklardır.

Resmi tercihlerinizi kura dönemi açıldığı zaman Personel Bilgi Sistemi (PBS) http://www.yenipbs.saglik.gov.tr/index.aspx üzerinden yapmanız gerekmektedir. Kura dönemlerini http://personel sağlık gov.tr adresinden takip edebilirsiniz.

NOT: BU TERCİHLER KURA İÇİN YAPACAĞINIZ TERCİHLERİN YERİNE GEÇMEZ. KURAYA MÜRACAAT ETMİŞ OLMUYORSUNUZ. LÜTFEN KURUM İÇİ NAKLEN ATAMA KURASINA MÜRACAAT EDİNİZ.

“Kamu Hastaneleri, Kurum İçi Naklen Atama İçin Talep Toplayacak” üzerine 5 yorum

  1. HAYATIMDA GÖRDÜGÜM EN BOŞ KURUM SAĞLIK BAKANLIĞIDIR ASKERİYEYE BAKARSIN EN GÜZEL YERLERDE MİSAFİR HANELERİ VARDIR HER YERDE KENDİLERİNİ SAVUNURLAR KENDİLERİNİN DOKUNULMAZLIGININ OLDUKLARINI SANIRLAR POLİSLER DERSEN AYNI POLİS EVLERİ MİSAFİR HANELER EN GÜZEL YERLERDE YİNE ÖGRETMENLER YAZ TATİLLERİ 15 TATİLLER RESMİ TATİLLER DERS ARALARI BİLMEM NELER ÖGRETMEN EVLERİ EN BERBAT KURUM SAĞLIK BAKANLIGIDIR HEKİM EVİ DER 5 YILDIZLI OTEL PARASI İSTER HİÇ BİR AVANTAJİ YOKTUR ÇOK BOŞ Bİ KURUMDUR

  2. arkadaşlar ben kamu hastanelerde çalışan hemşireyim ben sağlık bakanlığı veya halk sağlığı kurumuna geçmek istiyorum ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler…

  3. bızlere bır güzellik ve ıyılık yapmak ıstıyorsanız bzım içinde askerıye ye polıslere öğretmenlere yaptığınız gıbı sosyal yaşam alanları kurun okadar ağır yukler uzerımızdeyken bukadar kıymetsız ve değersız olmak gercekten üzücü bır olay sankı sağlık personeli kıymetsız ve değersızmış gibi hıssettirmenızı kınıyorum….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir