Balıkesir’de Ambulans Kazası 1 Ölü 5 Yaralı – Video

Balıkesir Bigadiç 112 ambulansı hastayı Balıkesir’e sevk ederken kaza yaptı. 1 ölü 5 yaralı.
Devlet Hastanesi’ne getirilen yaralı buradaki müdahalesinin ardından yaralı Balıkesir’e sevk edildi. Yaralı şahsın hemşire olan eşinin de bulunduğu ATT Tuğba Özlen yönetimindeki 10 HH 138 plakalı Bigadiç 112 ambulansı, Bigadiç’ten Balıkesir’e seyir halindeyken ilçe çıkışında tali yoldan ana yola çıkan Enes D.’nin kullandığı 10 0 7708 plakalı kamyonla çarpıştı.

Kazada ambulansın içindeki Erkan Karameşe isimli yaralı şahıs hayatını kaybederken, eşi hemşire Zuhal Karameşe, ATT Tuğba Özlen, ATT Kübra Ayvaz, PRM Ayşe Öztürk, ve doktor İrfan Görutku yaralandı.

Yaralılar başka ambulanslarla olay yerinden alınarak Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan ambulans sürücüsü ATT Tuğba Özlen’in kolunun koptuğu, Zuhal Karameşe ve Kübra Ayaz’ın sağlık durumunun ciddi, Ayşe Öztürk’ün sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.

“Balıkesir’de Ambulans Kazası 1 Ölü 5 Yaralı – Video” üzerine 12 yorum

 1. att lere şöforlük yaptıranların acaba vijdanları sızladı mı?
  işi yönetmelikle çözeklerse böyle olur.sağlıkçı işini yapacak. bu ölümler bu kazalar nereye kadar böyle devam edecek. şoförlük esasında att nin görevi değil hele bayan att arkdaşalrın ise hiç değil. yazık att arkadaşın kolu kopmuş. onun gençliğini çıkaracakları bir yönetmelikle, bir mahkeme kararıyla getirebilecekler mi?
  hayatını kaybedene Allah tan rahmet yaralananlara acil şifalar dilerim

 2. Mevlam hepimizi korusun.İnşallah bir an önce hepsi sağlığına kavuşur.Kazalar muhakkak olacaktır çünkü bizim memleketimizde ambulansa yol vermek yada dikkatli kullanmak nedir hala bilinemedi,idrak edilemedi.Arkadaşlarımızın en şanslı olduğu şey ambulansın iyi bir markaya sahip olması.transit yada dukato olsaydı çok daha vahim olurdu ama şükür olmamış.İl sağlık müdürleri mersedesle gezmeyip bize mersedes alırlarsa inşallah cümlemiz mutlu olacağız….saygılarımla…..

 3. Hayatını kaybeden şahsa Allahtan rahmet ,yaralı olarak şuan tedavi gören meslektaşlarımıza acil şifalar dileriz…Rize 112

 4. Dün olan acılı ambulans kazasında hayatını kaybedenlere rahmet yaralılarada rabbimden acil şifalar diliyorum. Olayın ardından beş dk sonra ordaydım. Ben sağlık memuru abimde doktor ambulanstan önce arkadaşlarımıza biz müdahale ettik ve sadece şöförün durumu ağırdı. İnşallah hepsi iyi olur. Bilinmeşidirki bi dr hemşire çok zor yetişiyor lütfen tüm vatandaşlarımızdan ricamız bize sağlıkçılara biraz daha destek ve anlayış gösterin.

 5. yorumum şu:öncelikle ölenin ailesine başsağlığı yaralılara acil şifa diliyorum.devlet yetkililer öncelikle ehliyet verirken öncelikle bütün sürücülere geçiş üstünlüğü olan araçlara eğitim dersi versin vatandaş ne ambulans ne itfaiye nede bir güvenlik görevlisine ön veriyor baştan sona eğitimsizlikten kaynaklanıyor sorom meclisten dışarı kendini bilen anlar….

 6. Başsağlığı diliyorum vefat eden vatandaşa ve meslektaşlarımıza derin bir üzüntüyle geçmiş olsun diyorum.Biz görevi büyük bir özveriyle ve canımız pahasına yerine getiriyoruz bunu herkes bilmeli.Allah hepimizi korusun.
  Hatay-112

 7. yaralanan arkadaşlara acil şifalar hayatını kaybeden yaralıya allahtan rahmet diliyorum att lşerin görevi ambulans kulanmak değil insan hayatını kurtarmak.yetkililere duyurulur

 8. bende atteşiyim öncelikle kazada yaralanan arkadaşlara acil şifalar dilerim .kazada ölen arkadaşada toprağı bol kabri cennet olsun ben kendim eşimin att olması nedeniyle çokgüzel işimi bıraktım geldim 3 senedir uğraşıyorum ambulans şöförü olayım diye ama olmadı işte ondan sonra tecrübesiz bayan arkadaşlara(att) ambulans teslim edilip acı sona hepimiz üzülüyoruz ama buda unutulacak taki bir başka ambulans kazası yaşanana kadar………………. can kurtarması gerekirken bir çok kişinin canları yanmak zorunda bırakılıyorrrrrr.

 9. kazada hayatını kaybedene Allahtan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum att arkadaşlara bu işi yaptırmaları çok yanlış yeni işe atanmış gencecik arkadaşlar tecrübeleri yok hadi sen ambulans şoförüsün çok yazık bu işe bir dur diyen olmalı ambulans şoförlüğü normal araçla tırafiğe çıkmaya benzemez inşallah bu soruna birileri elatar diyorum Safranbolu 112

 10. o gencecik bayanlarara o sen ambülans şoförüsün deyipte ambulans kullanmak zorunda bırakan çok değerli yöneticiler yazıklar olsun size..Şimdi çok mutlu olmuşsunuzdur artık ne de olsa avrupa birliği standartlarına ulaştınız.

 11. 112 bayan değil en az 10 yıllık şöförlük deneyimi olan olması lazım,siyasetçilerin seçtikleri değil;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir