KPSS 2013-1 ile TKHK’na Ataması Gerçekleştirilenlerin Listesi

KPSS 2013-1 ile Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna Ataması Gerçekleştirilenlerin Listesi

KPSS 2013-1 ile Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna  Ataması Gerçekleştirilenlerin Personel Listesine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

 

KPSS 2013-1 HEMŞİRE LİSANS
KPSS 2013-1 HEMŞİRE ÖNLİSANS-ORTA ÖĞRETİM

“KPSS 2013-1 ile TKHK’na Ataması Gerçekleştirilenlerin Listesi” üzerine 6 yorum

  1. sayın editör ben ortaögretim hemşirelik mezunuyum ve 2013/1 kpss atamasında saglık memuru olarak toplum saglıgı merkezıne atandım van ın ilçesine size birkaç tane sorum olacak lutfen cevap verır mısın önemlı cunku. 1.si ben kadrolu atandım ya sözleşmeli alımlara tercih yapabılıyor muyum yaparsam nasıl olacak yanı ne yapmam gerekıyor.2. yakın zaman da sözleşmeli alım olacak mı sızın verdıgınız bılgıler guvenılır oldugu ıcın soruyorum lutfen cvap verır mısınız?puanım yuksek oldugu halde van da toplum saglıgı geldı ve benım ıcın kadro onemlı degıl ıstedıgım bır memleket yada guzel bır yer olsun sözleşmli olmaya razyım cunku atandıgım yer daglık bolge ve kısları yolları kapanıyormus lutfen cevap verır mısınız beklıyorum şimdiden teşekkur ederim.

      1. sayın editör lutfen cevap verır mısınız sizce ne zaman yapılacak sözleşmeli alım ve ortaögretim hemşire bu sefer barı yüklü bir alım olacak mı lutfen cevp verır mısınız sızın düşünceleriniz dogru cıkıyor genelde lutfenn ???

  2. sen oraların yollarının kapanıp kapanmayacağını atanmadan önce neden akıl edemedin hem çalışamıyacağınız yerleri yazıyorsunuz hem tekrar alımları bekliyorsunuz iyi bir yer istiyorsan bekle yazma oraya gidecek birinin hakkına girmişsin işte ben de keyfimden beklemiyorum puanım 80 ama en düşük puanla atanan 77 başkalarının hakkına girmek istemedim hemde sözleşmeden kadroya yazmıyorsun tam tersi kadrolu olmak için yapsan bir başka çok doğru olmasada

    1. sende haklısın aama ben van dıye yazdım pişman degılım gorevımı gerektıgı gıbı yapmayada hazırım gıdıp çalısacagım ama ben kpss den o puanı boşa almadım daha ıyı bır yere geçme sansım varken neden kullanmayım hem ben kadrodan ıstıfa edecegım sözleşemeye geçecegım gelırse tabı sözleşmede hemde ben kımsenın hakkına gırmıyorum çalısacagım atandıgım yerde ama başka yerede sözleşmelide tercih yapacagım ben bu zmaana kadar 3 atamada onun ıcın boşta kaldım hep atananlar tekrar tercıh yaptı kadroluda yerını begenmeyen yaptı acıkta kaldık bız ne yapalım ya onlar oyle yapanlar utanmıyorsa ???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir