“Mucize Doktor Ali Vefa” Bölüm Başı 70 bin TL Kazanıyor

Perşembe günleri yayınlandığı Fox TV’de izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Mucize Doktor’un başrolü Taner Ölmez’in aldığı ücret belli oldu.
Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal ve Reha Özcan’ın bulunduğu Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü merakla beklenirken gündeme bomba bir haber damga vurdu. Başrolde Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez’in aldığı ücret, kısa süre içerisinde birçok haber sitesinde yayıldı.

İşte Ölmez’în kazancı
Reyting rekorları kıran dizideki başarılı oyunculuğuyla göz dolduran Ölmez’in, projeden ne kadar para aldığına dair bir iddia ortaya atıldı. Posta’dan Eylem İpek Şafak’ın haberine göre, Taner Ölmez, Mucize Doktor dizisinden haftalık 70 bin TL kazanıyor.

Kaynak: Tele1 Tv

Mucize Doktor dizisinin çekildiği Berhayat Hastanesi aslında nerede?

Büyük bir beğeni toplayan Mucize Doktor dizisi, kurgu olarak Berhayat Hastanesi adlı yerde geçiyor. Gerçekte bu isimle faaliyet gösteren bir hastane aslında bulunmuyor.

Medical Park Hastaneler Grubu yaptığı paylaşım ile Mucize Doktor dizisine ev sahipliği yaptığını duyurdu. Yapılan duyuru şu şekilde;

Otizm bir hastalık değil, farklılıktır.
Bu konuda toplumumuzun bilinçlenmesine katkı sağlayan ve otizmli bireylerin sosyal hayata katılımına yönelik farkındalık oluşturan Mucize Doktor dizisine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Detaylı araştırma sonrası Berhayat Hastanesi’nin aslında VM Medical Park Pendik Hastanesi olduğunu tespit ettik.

Kurumun web sayfasında

Kardiyolojiden beyin ve sinir cerrahisine, kadın hastalıkları ve doğumdan inme merkezine kadar çoğunluğu akademisyenlerden oluşan uzman hekim kadrosu ile hizmet veren hastanemiz, 62 bin metrekarelik kapalı alanı ile İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni sağlık durağı!

ifadeleri yer almakta.

Mucize Doktor dizisinde Otizm ve Savant Sendromu hastası olan özel bir cerrahın hikayesi ekranlara yansıtılıyor.